Laatste nieuws Ons bereikte het droevige bericht dat Bep Boere - Steenbeek is overleden. Bep is jarenlang lid geweest van onze vereniging en stond bekend als act... [lees meer] De vloot van Elfhoeven is in bekwame handen bij de vlootcommissie. Rommert Bakker en Bertel Kolthof zijn de klussers van deze commissie. Vorig win... [lees meer] Onder de startoren lagen nog steeds stenen. Die zijn in de loop der tijd stuk voor stuk kapotgegaan. Bovendien sloot het niet aan bij het materia... [lees meer]

2021 Activiteit
   Categorieën
  
  
  
  
  
  
  
  

  
februari
14 februari
zondag (deel 3 / 6)
Winterwedstrijd GEANNULEERD
18 februari
donderdag (deel 2 / 12)
20:00 Bestuursvergadering
28 februari
zondag (deel 4 / 6)
Winterwedstrijd GEANNULEERD
maart
14 maart
zondag (deel 5 / 6)
Winterwedstrijd GEANNULEERD
18 maart
donderdag (deel 3 / 12)
20:00 Bestuursvergadering
27 maart
zaterdag
Introductiemiddag
28 maart
zondag (deel 6 / 6)
Winterwedstrijd GEANNULEERD
april
3 april
zaterdag
Vechten op de Vecht
Weesp
3 april
zaterdag (deel 1 / 2)
10:00 tot
17:00
Paashaaswedstrijden
Elfhoeven
4 april
zondag (deel 2 / 2)
10:00 tot
17:00
Paashaaswedstrijden
Elfhoeven
10 april
zaterdag (deel 1 / 16)
09:00 tot
18:00
Jeugdopleiding CWO 2021
Elfhoeven
10 april
zaterdag (deel 1 / 16)
09:00 tot
18:00
Jeugdopleiding CWO 2021
Elfhoeven
11 april
zondag
13:00 tot
16:00
Open dag
Elfhoeven
15 april
donderdag (deel 4 / 12)
20:00 Bestuursvergadering
17 april
zaterdag (deel 3 / 16)
09:00 tot
18:00
Jeugdopleiding CWO 2021
Elfhoeven
20 april
dinsdag
20:00 Algemene ledenvergadering voorjaar
24 april
zaterdag (deel 4 / 16)
09:00 tot
18:00
Jeugdopleiding CWO 2021
Elfhoeven
mei
1 mei
zaterdag
Zwaardbootopleiding Volwassenen 2021
GWV Elfhoeven
8 mei
zaterdag
Sloeproeien Memorial Regatta Rotterdam
Admiraliteidskade
8 mei
zaterdag (deel 5 / 16)
09:00 tot
18:00
Jeugdopleiding CWO 2021
Elfhoeven
15 mei
zaterdag (deel 6 / 16)
09:00 tot
18:00
Jeugdopleiding CWO 2021
Elfhoeven
20 mei
donderdag (deel 5 / 12)
20:00 Bestuursvergadering
22 mei
zaterdag
Vuurtorenrace Urk
Urk
22 mei
zaterdag (deel 1 / 2)
10:00 tot
17:00
Goudse zeilweek
Elfhoeven
23 mei
zondag (deel 2 / 2)
10:00 tot
17:00
Goudse zeilweek
Elfhoeven
29 mei
zaterdag (deel 7 / 16)
09:00 tot
18:00
Jeugdopleiding CWO 2021
Elfhoeven
juni
5 juni
zaterdag (deel 8 / 16)
09:00 tot
18:00
Jeugdopleiding CWO 2021
Elfhoeven
12 juni
zaterdag
Kaagrace Warmond
Kaagsociëteit, Zijldijk 11, 2362 AE Warmond
12 juni
zaterdag (deel 9 / 16)
09:00 tot
18:00
Jeugdopleiding CWO 2021
Elfhoeven
17 juni
donderdag (deel 6 / 12)
20:00 Bestuursvergadering
19 juni
zaterdag (deel 1 / 2)
24-uurs van Reeuwijk
Reeuwijkse Plassen
19 juni
zaterdag
Volvo Zwolse Grachten race.
Zwolle
19 juni
zaterdag (deel 10 / 16)
09:00 tot
18:00
Jeugdopleiding CWO 2021
Elfhoeven
20 juni
zondag (deel 2 / 2)
24-uurs van Reeuwijk
Reeuwijkse Plassen
26 juni
zaterdag (deel 11 / 16)
09:00 tot
18:00
Jeugdopleiding CWO 2021
Elfhoeven
juli
3 juli
zaterdag (deel 1 / 2)
09:00 Jeugdweekend
Elfhoeven
4 juli
zondag (deel 2 / 2)
09:00 Jeugdweekend
Elfhoeven
10 juli
zaterdag
Respect op de Lek
Culemborg
10 juli
zaterdag
Zomerspektakel - clubdag
15 juli
donderdag (deel 7 / 12)
20:00 Bestuursvergadering
17 juli
zaterdag
Mosselrace Bruinisse
Bruinisse
19 juli
maandag (deel 1 / 5)
09:00 tot
17:30
Zomerzeilweek 1
Elfhoeven
20 juli
dinsdag (deel 2 / 5)
09:00 tot
17:30
Zomerzeilweek 1
Elfhoeven
21 juli
woensdag (deel 3 / 5)
09:00 tot
17:30
Zomerzeilweek 1
Elfhoeven
22 juli
donderdag (deel 4 / 5)
09:00 tot
17:30
Zomerzeilweek 1
Elfhoeven
23 juli
vrijdag (deel 5 / 5)
09:00 tot
17:30
Zomerzeilweek 1
Elfhoeven
26 juli
maandag (deel 1 / 5)
08:30 tot
18:00
Zomerzeilweek 2
Elfhoeven
27 juli
dinsdag (deel 2 / 5)
08:30 tot
18:00
Zomerzeilweek 2
Elfhoeven
28 juli
woensdag (deel 3 / 5)
08:30 tot
18:00
Zomerzeilweek 2
Elfhoeven
29 juli
donderdag (deel 4 / 5)
08:30 tot
18:00
Zomerzeilweek 2
Elfhoeven
30 juli
vrijdag (deel 5 / 5)
08:30 tot
18:00
Zomerzeilweek 2
Elfhoeven
augustus
28 augustus
zaterdag (deel 12 / 16)
09:00 tot
18:00
Jeugdopleiding CWO 2021
Elfhoeven
september
3 september
vrijdag (deel 1 / 3)
Frieslandweekend
Friesland
4 september
zaterdag (deel 2 / 3)
Frieslandweekend
Friesland
4 september
zaterdag
Maasrace Rotterdam
Westzijde Erasmusbrug, Willemskade (evenementen gebied)
4 september
zaterdag (deel 13 / 16)
09:00 tot
18:00
Jeugdopleiding CWO 2021
Elfhoeven
5 september
zondag (deel 3 / 3)
Frieslandweekend
Friesland
11 september
zaterdag
Slag om willemstad
Willemstad Beneden kade
11 september
zaterdag
Zwarte water race Zwartsluis
Jachthaven van de Kranenweerd te Zwartsluis
11 september
zaterdag (deel 14 / 16)
09:00 tot
18:00
Jeugdopleiding CWO 2021
Elfhoeven
16 september
donderdag (deel 8 / 12)
20:00 Bestuursvergadering
18 september
zaterdag
Veerse Meer Sloepenrace
Kortgene
25 september
zaterdag
Utrechtse Grachtenrace RonDom
25 september
zaterdag (deel 15 / 16)
09:00 tot
18:00
Jeugdopleiding CWO 2021
Elfhoeven
oktober
2 oktober
zaterdag (deel 16 / 16)
09:00 tot
18:00
Jeugdopleiding CWO 2021
Elfhoeven
14 oktober
donderdag (deel 9 / 12)
20:00 Bestuursvergadering
20 oktober
woensdag (deel 10 / 12)
20:00 Bestuursvergadering
november
6 november
zaterdag
Muiden Pampus Muiden
Haven van Muiden
18 november
donderdag (deel 11 / 12)
20:00 Bestuursvergadering
23 november
dinsdag
20:00 Algemene ledenvergadering najaar
december
16 december
donderdag (deel 12 / 12)
20:00 Bestuursvergadering
31 december
vrijdag (deel 2 / 2)
Kielbootopleiding 2021
Elfhoeven

(deel 2 / 2)
Sloeproeien 2021