Laatste nieuws Op zaterdag 21 juni 2025 verandert Gouda in een levendig waterspektakel met de Doorvaardag en de Avond Sloepentocht. Overd... [lees meer] De Goudse zeilweek was weer een succes, met 15 boten gingen we een winderig en regenachtig weekend in, want dat was het. Het begon zaterdag op de p... [lees meer]     Dinsdag avond Wedstrijden 2025 Uitslag: Eenmans Punten houden rekening met 4 aftrekwedstrijden RRS 2025-2028... [lees meer]

 

15 Km Roeiregatta Haringvliet Sloeproeien

zaterdag 5 juli 2025

 
Tijd
09:00 tot 17:00 uur
Locatie
Hellevoetsluis
Aantal deelnemers
minimaal 7, maximaal 8
Aantal beschikbare plaatsen
8
 

De haven van Hellevoetsluis heeft een roemrijk verleden. Admiraal Michiel de Ruyter bracht er zijn oorlogsbuit, het Engelse vlaggenschip de Royal Charles binnen. Piet Hein zijn op de Spanjaarden veroverde zilvervloot. Stadhouder Willem III vertrok er samen met zijn vrouw Mary vandaan om met ruim 250 schepen de Engelse koning Jacobus te verjagen en zo zelf koning van Engeland te worden. 

In deze prachtige historische omgeving starten en finishen we de roeiregatta, een race van 15 kilometer over het mooie Haringvliet en vlak langs één van de indrukwekkende Hollandse Deltawerken; de Haringvlietdam.